Ärikliendi 1-päevane müügikoolitus “Kangelaste meeskond”

Otsid meeskonnale mängulist ja motiveerivat müügikoolitust?

Kui jah, siis telli ja koge uut müügikoolitust “Kangelaste meeskond”, mis on:

  • PERSONAALNE – enne koolitust täidavad kõik osalejad DISC-testi, mis toob välja iga inimese käitumisstiili nii müügitöötajana kui meeskonnaliikmena.
  • TULEMUSLIK – läbi iseenda ja meeskonna käitumisstiilide teadvustamine, on võimalik teadlik muutus tuua oma igapäevasesse käitumisse. Lisaks on kogu koolitusel fookus eesmärgil ehk tulemusel mida osalejad soovivad meeskonnana saavutada.
  • MÄNGULINE – lisaks DISC-testile kasutatakse koolitusel loovaid grupitöid ja arhetüüpse “Kangelase teekonna” mudelit, mille abil liigutakse soovitud muutuseni justkui läbi arhetüüpse kangelase teekonna (hetkeolukorra kaardistus, väljakutsete vastuvõtmine, soovitud tulemuseni jõudmine).


Koolitaja ja mentor: Sirle Truuts

Kogemus: 10 aastat kogemust ettevõtete panganduses (müük), millest 6 aastat müügijuhina (väikeste ja keskmiste ettevõtete panganduse juht). Alates mai 2017.a. olen täiskohaga ettevõtja ja aasta jooksul on minu koolitustel osalenud üle 200 inimese. Holistilise regressiooniterapeudi kutse omandamine toob koolituste ja grupitööde läbiviimisel individuaalset ja psühholoogilist lähenemist.

Küsi pakkumist: info (at ) eneseareng.ee või telefonilt 52 77 045.

Koolitus sobib hästi meeskonnakoolituseks ettevõtte suvepäevadel.