Ettevõtlikkuse klubi: “Kuidas alustada äri 0 EURiga?”

Soovid alustada ettevõtlusega, kuid raha puudus on suurimaks takistuseks?

Suured asjad saavad alguse väikestest sammudest. Enamikel juhtudel on võimalik ettevõtlusega alustada 0 EURiga ja seda pea igas valdkonnas. Alustamiseks on oluline:

  • tervikpildi nägemine 
  • hoiakute muutus
  • teadlik käitumine
  • arukas planeerimine. 

Seminaril “Kuidas alustada äri 0 EURiga?” on kokku viidud teooria, praktika ja grupitööd. Lisaks ei puudu ürituselt ka networkingu osa.

Asukoht: Endla tn 15, IV korrus (Holistika Instituut koolitusruumides)

Seminari aeg ja sisu: 16. mai 2018 kl 18.00-21.00 (4 akadeemilist tundi ehk 4*45 min). 

Tasu: 30 EUR

Info ja registreerimine hiljemalt: 30. aprill 2018.a. või kuni kohti jätkub.

Töötoas osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel Sulle edastatud arve tasumine Enesearengu Koolitused OÜ arveldusarvele nr EE222200221066104088 (Swedbank)  (arve number või osaleja ees- ja perekonnanimi ja makse teostaja nimi kui osaleja ja makse teostaja ei ole sama isik). 

Osalemistasu ei kuulu tagastamisele juhul kui koolitusel osalemise tühistamise soov esitatakse peale 30. aprilli 2018.a.

Seminari korraldaja ja seminari läbiviia:

Sirle Truuts, ettevõtluskoolitaja, mentor ja terapeut (kontaktid SIIN).

Oman u. 10-aastast kogemust ettevõtete panganduses, millest 6 aastat väikeste ja keskmiste ettevõtete panganduse juhina. Lisaks olen u. 10 aastat olnud hobiettevõtja, osutanud raamatupidamisteenust ja kirjutanud äriplaane. Alates 2017.a. olen täiskohaga ettevõtja – ettevõtluskoolitaja, mentor, terapeut.

Tule osale ja alusta ettevõtlusega 0 EUR-iga!

Mis on ettevõtlikkuse klubi?

See on uus ürituste sari mis toob kokku erinevad ettevõtlusteemad ja ettevõtlikud inimesed. Ettevõtlikkuse klubi sisu sisaldab nii teooriat, praktilisi näiteid kui networkingut. Üritused toimuvad vähemalt 1 kord kvartalis. Üritustel osalejatel on võimalik liituda spetsiaalsesse Facebooki gruppi, mille läbi olla üksteisele ettevõtlikkus arendamisel toeks.

Registreerimine "Kuidas alustada äri 0 EUR-ga?"