Mis on Sinu elu eesmärk?

6360584467383926021434118905_life-purposeTõenäoliselt on meie lapsepõlve üheks oluliseks osaks olnud vastamine täiskasvanute küsimusele teemal, kelleks ma soovn saada siis kui ma suureks kasvan. Vastused mida lapsena sellele küsimusele anname on täis mängulusti, innustust ja siirust, mis on mõjutatud päriselu iidolitest või siis multikakangelastest. See on ka mõistetav – lapse süütus teadvuses puuduvad piirangud ja hirmud iseenda potentsiaali osas ehk kõik on võimalik!!! Äge, eks!?

Aga mis juhtub siis kui me täiskasvanu ikka liigume? Mängu tuleb loogiline mõtlemine, ootused ja paras ports hirme, mis sunnivad taanduma lapseliku mängulisuse ja loomingulisuse. Ühtäkki leiame end olukorrast, kus võimaluste hulk pigem kahaneb, kui kasvab. Meie elus toimub stagnatsioon, mille koondnimetuseks võiks olla “turvaline argirutiin”

Osalesin septembris Brandon Bays’i rännakuteraapia terapeudi viimasel moodulil Hollandis “Life Transforming Week”, kus läbi erinevate protsesside tegelesime elueesmärgiga. Erinevus teistest elueesmärgi koolitustest keskendus see eelkõige alateadvuses peituvatele blokeeringutele nagu hirmud ja uskumused, mis justkui nähtamatud sabotöörid seisavad ees takistustena meie tegeliku potentsiaali avaldusmisele. Mina küll tunnistan ausalt, et ei ole sagedased juhud, kui tugeva tahtejõu abil olen astunud justkui sammuge oma unistusteni lähemale, ja siis ühtäkki juhtub midagi, mis sunnib mul tegema paar sammu hoopis tagasi. Miks see küll nii juhtub? Selle nädala jooksul sai mulle selgeks, et pelgalt tahtejõust ei piisa selleks et jõuda oma elu eesmärgini. Oluline jõuda nende uskumusteni, mis tegelikkuses meie arengut piiravad.

Mis on Sinu elu eesmärk?

Mis on need alateadvuses peidus olevad uskumused, mis selleni liikumist takistavad?

how-to-eliminate-self-limiting-beliefs-2-638

Lisa kommentaar

Or