Teenused

Tere!

Pakun järgmiseid teenuseid:

Ettevõtlusmentori ja isikliku arengu nõustamise teenus  55 EUR/tund*
DISC test Alates 55 EUR
Holistiline regressiooniteraapia 55 EUR**
Holistiline nelik 180 EUR**

*Alates 3 tunnist hind kokkuleppel (1 tund = 60 min);

** Kuni 31.12.2018 on teenus soodushinnaga, kuna teenust osutatakse kutse omandamise raames.

Tutvu põhjaliku hinnakirjaga SIIT


Mis on ettevõtlusmentori teenus?

Teenus on suunatud alustavatele või tegutsevatele ettevõtjatele, kes soovivad kaasata oma äritegevussementorit. Oman 10 aastast kogemust ettevõtete panganduses, kirjutanud 10 aastat äriplaane ja olen läbinud ärimentori baaskursuse. 2017. aastal töötasin välja mentorprogrammi “Eneseteosts ettevõtjana?” tänu millele on mitmed alustavad ettevõtjad jõudnud sammuke lähemale oma unistusele ettevõtjana. Minu mentorteenus sisaldab nii psühholoogiat ehk kasutan holistlise regressiooniteraapia praktikaid (harjutusi, ülesandeid mis aitavad iseennast paremini mõista), DISC-testi, Kangelase teekonna mudelit kui ka ettevõtlusega seonduvaid ülesandeid. 

Lisainfo ja tellimine  info (at) eneseareng.ee või helista 52 77 045.


Mis on isikliku arengu nõustamise teenus?

Teenus on suunatu inimestele, kes tunnevad et on elus justkui tupikus ja soovivad edasi liikuda, kuid ei tea kuidas. Isikliku arengu nõustamise teenuse pakkumisel kasutan tööriistadena Carol S. Pearson poolt väljatöötatud arhetüüpset Kangelase teekonna mudelit (sh test) ja DISC testi (DISC Classic Plus). Arhetüüpsele lähenemisele tuginev Kangelase teekonna mudel aitab lahti mõtestada muutuste takistajad ja DISC test võimaldab saada ülevaadet inimese käitumisest erinevates olukordades (nt meeskonnas, müügis, juhina, konfliktolukordades vms). Tervikuna loovad nimetatud tööriistad tervikpildi sellest kus inimene hetkel on ja mida ta peab tegema selleks et jõuda soovitud eesmärgini.

Lisainfo ja tellimine info (at) eneseareng.ee või helista 52 77 045.


Sirle Truuts

info (at) eneseareng.ee

***

Soovid olla kursis viimaste uudiste, koolituste ja videoblogi postitustega? Kui jah, siis oled oodatud tellima uudiskirja ja liituma Facebookis Ettevõtja arengublogiga või Holistilise eneseareng lehega.